ما تلاش می کنیم تا شما بدون نیاز به وقت گذاشتن و بیرون اومدن توی ترافیک شهری و از هرکجای این کره خاکی بتونید تازه‌ترین گل‌ها را در شهر تهران و کرج هدیه دهید و یا در محل خودتون تحویل بگیرید.
بزرگترین دارایی ما، شما، یعنی مشتریان ما هستید پس ما به این پایبندیم که اگر شما از گل یا گیاهی که گرفتین رضایت نداشته باشید و یا گیرنده شما از هدیه که شما برایش می فرستید سورپرایز نشه 100% مبلغ را به شما بر می گردونیم. پس با خیال راحت لبخند هدیه دهید.
ما سعی داریم تا با حذف واسطه‌های غیر‌ضرور فاصله بین دستان باغبان را تا میز شما کوتاه‌تر کنیم، هم شما گل تازه‌تر و هم گیاه با کیفیت‌تر خواهید داشت و هم کمک به افزایش درآمد باغبانان ایرانی خواهد شد (:
ما در گل ستان سعی می‌کنیم نهایت امنیت برای خرید مشتریان فراهم کنیم، نماد اعتماد از وزارت بازرگانی گرفتیم و احراز هویت شدیم.
سایت ما SSL داره و در url بالای صفحه مشخصه با https شروع میشه و کسی نمیتونه به اطلاعات حساب کاربری شما دست پیدا کنه و هیچ خطر سایبری در سایت ما شما را تهدید نمی کنه.

 

چرا  از فروشگاه یک عشق خرید کنیم؟
✅24 ساعته! ، وقت و بی‌وقت… هر موقع از شبانه روز می تونید از سایت ما خرید کنید.
✅ وقت طلاست! دیگه واسه خرید تو این ترافیک خسته کننده نمی مونید و وقتتون رو صرف چیزهای باارزش تر مثل خونواده و بچه‌های عزیزتون می‌کنید و سفارش رو در خونتون تحویل می‌گیرید…
✅ قدمتون رو چشم! می تونید ساعت ها تو سایت فروشگاه ما تشریف داشته باشین و محصولاتمون رو مقایسه کنید.
✅ محصولاتمون رنگارنگه! چون خودمون توزیع کننده عروسک و سرگرمی کودکان هستیم، تنوع محصولاتمون بالاست (البته تنوع محصول به معنی این نیست که هر چیزی رو تو سایتمون بذاریم).
✅ همونه که می‌خواستی! ما نیاز بچه‌ها رو تو سنین مختلف بررسی کردیم و از تحقیقات معتبر و بروز دنیا برای معرفی محصولاتمون به شما استفاده کردیم که انتخاب شما مناسب‌ترین و درست‌ترین انتخاب باشه…
✅ قیمت مناسب!
✅ پرداخت امن! درگاه پرداخت ما پروتکل امنیتی https داره یعنی رمزنگاری شدست.
✅ زوج های جَوون! مخاطب ما که فقط بچه‌ها نیستن.. حتی اگه هنوز بابا یا مامان نشدین بازم میتونین واسه جشن‌ها و مناسبت‌های مختلف عزیزترین فرد زندگیتون رو غافلگیر و خوشحال کنین 💕